Recruiter

PERSONAL GARANT SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
CUNOȘTINȚE ȘI CALIFICĂRI NECESARE:

- cunoaște limba română și rusă fluent;
- cunoștințe bune de secretariat si custom care;
- cunoștinte Microsoft Office;
- se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă;

RESPONSABILITĂȚI:

- realizarea activitaților zilnice de secretariat/ office mangement;
- deservirea calitativă a clienților, gestionarea oficiului;
- acordarea de consultanță telefonic cit si in oficiu;
- efectuarea apelurilor telefonice la necesitate, procesarea cererilor primite;
- activitati de birou cum ar fi: întocmirea contractelor de muncă, completarea fiselor personale, calcularea cheltuielilor de deplasare, pregatirea - pachetelor de acte pentru toate tipurile de vize, evidența expirării contractelor, etc.

BENEFICII:

- salariu competitiv, partea fixă 5000 lei + comision de la 1000 lei din fiecare contract incheiat in dependenta de calificarea persoanei recrutate (mediu 8 contracte lunar);
- program: luni - vineri 9:00 – 18:00;
- oficiu cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- pachet social deplin;
- posibile deplarari peste hotarele tarii cu scopul ridicarii calificarii profesionale;
- oportunități de creștere profesională și financiară;
Телефон:
079990801
Контактное лицо:
Pavel Rotari
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть