Recruiter (producere in Chisinau)

HR-Consulting
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare pentru pozitia de Recruiter pentru clientul sau.
Profilul companiei: companie internationala, in domeniu producerii automotive, numarul de salariati 500-700.

Recruiter ( producere in Chisinau)

Responsabilitati:

• Va pregati si coordona intregul proces de recrutare si selectie
• Va redacta si publica anunturile de recrutare in toate mediile specific, recrutare in masa, tirguri de cariere
• Va identifica noi surse de recrutare si promovare in functie de specificul fiecarei pozitii;
• Va selecta candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
• Va contacta candidatii selectati in vederea programarii interviurilor;
• Va realiza evaluari comportamentale si motivationale a candidatilor prin interviuri structurate;Va verifica referintele oferite de acestia si vei elabora rapoartele de interviu;
• Va urmari procesul de selectie pana in momentul angajarii persoanei selectate;
• Va introduce CV-urile in baza de date, pe care o va actualiza in permanenta cu mentiunile specifice cu privire la candidatii contactati si intervievati;
• Va intocmi rapoarte cu activitatea de recrutare desfasurata pe care le vei transmite catre managerul ierarhic;

Cerinte:
• Sa cunoasca piata de munca din Chisinau (unde sa puna anunturi, cum sa gaseasca persoane)
• Studii Superioare: Business, HR
• Persoana activa, carei sa ii placa recrutarea
• Cunostinte de PC avansate
• Limba romina, rusa, Engleza- avantaj mare

Oferta:
• Salariu avantajos, posibilitatea de crestere foarte mare
• Training-uri de dezvoltare in Moldova si Romania, la compania mama
• Team Building-uri in tara si strainatate

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa tt40@search4staff.com
Codul pozitiei, REC. Telefon 060422844, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Телефон:
060422844
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть