Receptionist(ă)

Jolly Alon
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 7000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
Să-i întâmpini pe clienți și să îndeplinești operațiunile de check-in și check-out cu profesionalism.
Să răspunzi la telefon și să oferi consiliere clienților deja cazați sau celor care urmează să sosească la hotel și cer informații suplimentare.
Să supraveghezi și să coordonezi, în unele cazuri, întreaga activitate a recepției, de la portari la băieții de serviciu și la cameriste.
Să cunoști foarte bine toate facilitățile pe care le oferă hotelul, detalii despre restaurant, meniu, room-service și curățătorie de haine – dacă este cazul.
Cerințe:
Cunoașterea limbilor Rusă, Română, Engleză.
Responsabilă, punctuală, cu experiență de cel putin un an.
Телефон:
060546658
Контактное лицо:
Victoria
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть