Recepționist(ă) | Restaurant

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 9000 До 15000 MDL
График: Сменный график
ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT din sectorul Buiucani este in cautare de Recepționist/ă!
Atribuțiile funcționale de bază:

Întâmpinarea oaspeților direct prin contact vizual, precum și acordarea atenției solicitate fiecărui vizitator în parte;
Primirea apelurilor telefonice, precum și redirecționarea acestora persoanelor responsabile;
Oferirea clienților a informației complete despre serviciile restaurantului nostru;
Promovarea imaginii pozitive a restaurantului printr-o atitudine corespunzătoare;
redirecționarea clienților către destinațiile solicitate;
Vânzarea biletelor pentru spectacole, pentru terenul de joacă;
Informarea regulilor de utilizare a terenurilor de joacă;

Avem următoarele cerințe de angajare:

Abilități excelente de comunicare;
Abilitatea de a fi atent la necesitățile clienților;
Abilitatea de a lăsa o impresie pozitivă și plăcută în orice situație;
Abilități de gestionare a timpului și organizarea sarcinilor de muncă;
Atenție și responsabilitate;
Cunoașterea limbilor română și rusă este OBLIGATORIE;
Experiență de muncă într-o poziție similară este binevenită.

Oferim:

Condiții de lucru confortabile;
Regim de muncă în schimburi;
Salariu până la 15000 (parte fixa +%);
Prânz gratuit;
Posibilitate de dezvoltare dinamică;
Atmosferă de lucru prietenoasă;
O echipă tânără și ambițioasă;
Instruire inițială în domeniu;
Uniformă de serviciu (purtarea acesteia este obligatorie).

Dacă descrierea funcției se potrivește competențelor tale, expediază CV-ul cu POZA la adresa electronică: hr@andersen.md cu subiectul: aplic pentru postul Recepționist/Recepționistă.
Sau sunați-ne: 079 794 777 Site: www.andersen.md
E-mail: hr@andersen.md
Telefon: 079794777
Телефон:
079794777
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть