Receptionist(a) la baza de odihna

Bahmut Club
Город: Унгены
Образование: Среднее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы

Baza de odihna « Bahmut Club » este in cautare de Receptionist(a) la baza de odihna. Locul de munca se afla in localitatea Bahmut (70 km de la Chisinau, 40 km de la Ungheni).
Lucrul este in schimburi.

Sarcini și responsabilități:
- Primirea oaspetilor, asigurarea deservirii lor
- Intretinerea spatiilor de cazare (curatenia in casute, camere )
- Servirea meselor (inclusiv pregatirea micului dejun, prinz, cina)

Cerinţe față de candidați:
- Studii de colegiu sau superioare (de dorit)
- Experienta de lucru cu oamenii (vinzari, administrare)
- Disponibilitatea de a se afla pe teritoriul bazei in timpul orelor de lucru (inclusiv noaptea)
- Cunoasterea limbii romane / ruse (engleza este un avantaj)
- Atentie la detalii, responsabilitate, abilitati gospodaresti

Plăți și beneficii:
- Salariu motivant
- Pachet social complet
- Lucru stabil
- Posibilitate de promovare

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@acvila.md
Tel. de contact: 068384333 (Mihaela)
Телефон:
068384333
Контактное лицо:
Mihaela
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть