Receptionist

Centrul Medical EstetExpert
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Cerințe:
- studii superioare complete sau în curs de absolvire;
- nivel înalt de cunoaște a limbilor română și rusă;
- abilități de lucru cu programele specializate: Pachetul Microsoft Office, 1C, CRM;
- experiență de lucru cu clienții/pacienții.

Responsabilități:
- întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor;
- furnizarea informațiilor cu referire la serviciile Centrului Medical „EstetExpert”;
- recepționarea apelurilor telefonice;
- efectuarea programărilor în conformitate cu solicitările pacienţilor;
- încasarea contravalorii serviciilor medicale.
Oferim:
- posibilitate de creștere profesională;
- salariu oficial declarat: 4000 + bonus
- regim de lucru câte 6 ore per zi, inclusiv sîmbătă și duminică 1 zi liberă (in timpul saptaminii);
- locație: sectorul Botanica, bd. Dacia 24/2, (transportul circulă în toate direcțiile orașului).

Dacă sunteți interesat de poziţie expediați CV-ul Dvs. la adresa de email hrestetexpert@gmail.com

Vă rugăm să indicați în mesaj funcția pentru care aplicați.
Телефон:
0611656226
Контактное лицо:
Ольга
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть