Administratoare (f/m)

MEVITA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 15000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Administratoare (f/m) în Studioul MEVITA_masaj

Alătură-te echipei MEVITA_masaj, o companie în plină creștere, cu peste 1.000 de clienți fericiți și mulțumiți de serviciile noastre. Suntem în căutarea unei Administratoare, dedicata și atenta la detalii, care să se implice activ și cu maximă responsabilitate în activitatea zilnică a studioului.

Responsabilități:
- Gestionarea clienților existenți, promovarea ședințelor de masaj și
informarea despre ofertele existente;
- Vânzarea abonamentelor și efectuarea apelurilor către clienții interesați;
- Introducerea datelor în CRM;
- Coordonarea deschiderii/închiderii studioului și menținerea ordinii în conformitate cu cerințele de igienă și confort ale clienților.

Cerințe:
- Energie și entuziasm pentru a face față ritmului dinamic;
- Responsabilitate, corectitudine și punctualitate;
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
- Cunoștințe de bază în utilizarea computerului;
- Abilitatea de a oferi un serviciu clienți de înaltă calitate.
- Cunoașterea limbii române și ruse, engleza ar fi un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra de la 9.00 la 21.00, 2/2;
- Experiență anterioară în domeniul administrativ sau într-un mediu
similar nu este obligatorie, dar ar fi o prioritate;

Ce oferim?
- Salariu motivant (fix + %);
- Oportunitatea de a activa într-un mediu plăcut și relaxant,
contribuind la crearea unei atmosfere prietenoase reconfortante pentru clienți;
- Perspective de dezvoltare profesională, așa că dacă visezi să devii un administrator pe rețea sau directoare de operații în cadrul rețelei noastre, la MEVITA_masaj ai toate șansele!

Pentru a aplica, te rugăm să expediezi CV-ul, însoțit de o scurtă prezentare pe adresa austrans2020@gmail.com sau sa ne contactezi pe nr de telefon de mai jos.

Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!
Телефон:
060488844
Контактное лицо:
Natalia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть