Recepționist clinică dentară

Jorge Dental Studio
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Dacă ești o persoană amabilă, zîmbitoare, îți place să interacționezi cu oamenii și să îi ajuți, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

• întîmpinarea pacienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă
• informarea pacienților despre serviciile clinicii
• organizarea și coordonarea programului de munca a specialiștilor
• recepționarea și efectuarea apelurilor telefonice
• preluarea și introducerea informațiilor în baza de date
• înregistrarea și programarea pacienților

Cerințe:

• studii superioare finalizate
• aspect fizic plăcut și îngrijit
• cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă la un nivel înalt
• abilități bune de comunicare și prezentare a informației;
• atenție la detalii, dorința de a învăța lucruri noi, amabilitate și atitudine pozitivă
• cunoștințe bune de operare MS Office și a tehnicii de birou.

Noi îți oferim:

• o atmosferă de lucru plăcută într-o echipă de profesioniști
• oportunități de dezvoltare și învățare
• training la locul de muncă
• program de lucru full-time: luni-vineri 9.00 — 18.00, sîmbătă 9.00 — 14.00
• pachet social deplin și salariu începînd de la 10 000 lei

Dacă ești candidatul care corespunde cerințelor de mai sus, expediază-ne CV-ul cu o fotografie recentă, neretușată (obligatoriu!) la adresa electronică: jorjedent@yahoo.com cu specificarea postului.
Телефон:
060530025
Контактное лицо:
Gheorghe
Сайт:
www.dentalstudio.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть