Recepționer(ă) mărfuri - operator introducere date

Local
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
În legatura cu largirea retelei comerciale Local anuntam deschiderea postului vacant pentru functia Recepționer mărfuri-operator introducere date.
Invităm să aplice la această poziție persoanele care au experiență în post similar sau doresc să activeze în domeniu fiind orientate pentru instruire.
Posturile deschise pe locații: Chișinău (Botanica, Sculeanca, Buiucani, Ciocana, Riscanovca) Durlesti, Nisporeni, Cricova, Stefan Voda, Edinet, Orhei).
Cerințe:

experiența într-un post similar este binevenita;
cunoștințe bune de operare PC, cunoașterea programei UNA (Universal Accaunting) este un avantaj;
experienta de lucru cu facturile fiscale;
conștiinciozitate, responsabilitate, disciplină;
fluență în limbile rusă și română.

Responsabilități:

recepționarea mărfii;
depozitarea mărfurilor;
introducerea documentelor primare;
lucru cu facturi fiscale și de expediție.

Condiții de muncă și de retribuire a muncii:

Instruire în postul de muncă;
Angajare oficială și pachet social deplin;
Slariul fix + bonusuri de performanță, achitare fara intirziere;
Premiere pentru angajarea „prietenilor” în companie;
Posibilitatea cresterii profesionale;
Grafic de lucru L-V 8-17, S 8-13;
Uniformă de lucru.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu mentionea postul vacant dorit la adresa electronică: recruting@imensitate.md.
E-mail: recruting@imensitate.md
Telefon: 068259990 / 060502063
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть