Recepționer/ă

Novamed
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Întimpinarea pacienților și coordonarea spre cabinetul medicului specialist sau sala de așteptare;
- Preluarea apelurilor telefonice cu detalierea informațiilor cerute de către pacient;
- Evidența bazei de date a pacienților, înregistrarea, programarea/reprogramarea și repartizarea pacientului la medicul specialist/investigații;
- Înregistrarea materialului investigațiilor și eliberarea rezultatelor analizelor medicale pacienților;
- Încasarea contravalorii serviciilor și eliberarea bonului pacientului;
• Medierea conflictelor și soluționarea imediată a reclamațiilor parvenite din partea pacienților/rudelor (în limitele competenței profesionale).

Cerințe:
- Studii superioare;
- Limbi cunoscute: română, rusă, engleză – intermediar;
- Calculatorul la nivel de utilizare: Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint);
- Experiența de muncă în domeniu minim 1 an;
- Amabilitate, disciplină;
- Echilibru emoțional și atitudine optimistă;
- Rezistență la stres.

Oferta companiei:
- Salariul – 8000 lei (începător)
- Întreg pachet social,
- Condiții de muncă foarte bune,
- Prânz gratuit,
- Program de lucru: 8 ore pe zi de luni până vineri.

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, cu specificarea postului pentru care aplicați.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть