Recepționer/ă sec. Râșcani

Smile Dent
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania SMILE DENT TEAM angajează recepționer/ă (sec. Râșcani).
Responsabilități principale:

Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora;
Preluarea apelurilor telefonice, furnizarea informațiilor solicitate;
Încasarea plății pentru servicii;
Completarea rapoartelor în baza activității.

Abilități și aptitudini necesare:

cunoașterea limbii romăne si ruse (conversațional).
abilități de comunicare empatică scrisă și verbală;
utilizator încrezut al MS Office;
atenție la detalii și responsabilitate;
abilități dezvoltate de organizare și planificare.

Beneficii oferite:

remunerarea competitivă;
posibilități de promovare in cadrul companiei;
instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă;
ajutoare materiale, cadouri la zile de naștere;
reduceri pentru tratamente stomatologice.

Dacă ești interesată să ai oportunitatea de dezvoltare profesională și vreai să te alături echipei noastre, transmite CV-ul la adresa: https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/62835-recep-ionera-sec-rascani-aprilie-2024.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть