Realizator în butic de flori

Florărie
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem în căutarea unui realizator pasionat de flori pentru a se alătura echipei noastre din buticul nostru de flori. Experiența în domeniu nu este obligatorie; încurajăm și apreciem entuziasmul și dorința de a învăța.

Locație : Râșcanovca Bulevardul Moscovei 18

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu plin de frumusețe și creativitate
- Dezvoltare profesională în domeniul floristic
- Pachet salarial atractiv și condiții de muncă prietenoase
- Orar flexibil

Responsabilități:
- Consilierea clienților în alegerea buchetelor și aranjamentelor florale
- Gestionarea stocului de flori și a produselor conexe
- Asigurarea unei experiențe plăcute și profesionale pentru clienți
- Menținerea curățeniei și a aspectului estetic al buticului
Телефон:
068444132
Контактное лицо:
Andrei
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть