Șofer de stivuitor

Kreko
Город: За границей
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Oraș: Zevenbergen
Țară: Olanda
Locul de muncă: Șofer de camion cu rază de acțiune
Salariu minim: 14,33 € /oră

Sunteți un șofer de camion cu rază de acțiune cu experiență în căutarea unei noi aventuri? Îți place să operezi echipamente grele și să joci un rol crucial în activitățile din depozit? Nu căutați mai departe, pentru că avem o oportunitate de angajare fantastică pentru dumneavoastră!

Descrierea postului:

În calitate de șofer de autocamion cu rabatare, veți fi în centrul operațiunilor noastre de depozitare. Principala dvs. responsabilitate este de a opera în siguranță și eficient un camion cu rază de acțiune pentru a muta și stivui mărfurile. Veți lucra îndeaproape cu echipa de la depozit pentru a asigura o gestionare fără probleme a inventarului și îndeplinirea la timp a comenzilor. Atenția la detalii este crucială, deoarece veți fi responsabil pentru menținerea unor înregistrări exacte ale mișcărilor de stoc. Este obligatoriu să purtați pantofi de lucru în timpul lucrului.

Responsabilități cheie:

- Operarea în siguranță a unui camion cu rază de acțiune pentru a încărca, descărca și stivui mărfurile.
- Ajutați la gestionarea inventarului prin înregistrarea cu acuratețe a mișcărilor de stoc.
- Colaborați cu echipa de depozit pentru a procesa eficient comenzile clienților.

Cerințe:

- Experiență dovedită ca șofer de camion cu rază de acțiune.
- Certificare valabilă pentru camioane cu rază de acțiune. ( poate fi internațional)
- Atenție sporită la detalii și concentrare pe siguranță.
- Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a urma instrucțiunile.
- Flexibilitate.

Condiții de angajare
- Mese gratuite
- Alocație de călătorie

Descrierea companiei:

Compania pentru care veți lucra este un angrosist internațional pentru catering și consum mare. Aceștia dezvoltă concepte de catering care oferă clientului oportunități comerciale suplimentare. În fiecare zi, aproximativ o sută de camioane și camionete de livrare sunt în drum spre clienți pentru a le livra produsele.

Join the team!
Телефон:
+31621247807
Контактное лицо:
Marta
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть