Promotor de servicii online

Unde
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descriere:
Bine ai venit în echipa noastră vibrantă și inovatoare! Suntem în căutarea unui Promotor de Servicii Online pasionat și orientat către acțiune pentru a se alătura platformei noastre de vânzare-cumpărare. Ca parte a echipei noastre, vei juca un rol crucial în promovarea și extinderea prezenței noastre pe piață, angajându-te într-o călătorie fascinantă de a descoperi și de a aduce noi utilizatori pe platforma noastră proaspăt înființată.

Responsabilități:
Explorare și Identificare: Fii ochii și urechile noastre pe teren! Explorează teritoriul pentru a identifica potențiali utilizatori și parteneri care ar beneficia de prezența lor pe platforma noastră.
Comunicare și Convingere: Comunică avantajele și valorile platformei noastre într-un mod convingător și inspirat, pentru a atrage noi utilizatori și pentru a-i încuraja să-și plaseze produsele și serviciile pe platforma noastră.
Construirea Relațiilor: Stabilește și menține relații solide cu clienții potențiali și partenerii, fiind un ambasador dedicat al brandului nostru și oferind suport continuu pentru a le asigura o experiență excelentă pe platforma noastră.
Feedback și Îmbunătățire Continuă: Colectează feedback-ul clienților și oferă informații valoroase echipei noastre pentru a îmbunătăți continuu produsul și serviciile noastre, contribuind astfel la creșterea și succesul platformei noastre.

Cerințe:
Experiență în vânzări, marketing sau domenii relevante este un avantaj, dar nu este obligatorie. Căutăm persoane pasionate și motivate să învețe și să crească alături de noi.
Abilități excelente de comunicare și convingere, cu capacitatea de a construi rapid relații solide cu clienții.
Inițiativă și determinare în explorarea și identificarea oportunităților de afaceri.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă, cu un accent deosebit pe rezultate și obiective.
Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele unui mediu de lucru dinamic și în continuă schimbare.

Dacă ești o persoană dinamică, pasionată de vânzări și inovare, care își dorește să facă parte dintr-o echipă entuziastă și să contribuie la construirea unei platforme online de succes, atunci te invităm să aplici pentru această poziție și să începem împreună această călătorie captivantă!
Телефон:
078016858
Контактное лицо:
Natalia Scaian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть