Programator

IT Development
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Moldo-Elveţiană angajează

Programişti

atât pentru elaboraea programelor noi, cât şi dezvoltarea celor existente în sfera financiară şi imobiliară în centrul nostru de elaborare din Chişinău

Sistemele noastre se bazează pe bazele de date relaţionale şi pe o suprafaţă a sistemului de operare Windows

Responsabilităţi:

• Programarea noilor funcții al sistemului
• Colaborare activă la elaborarea sistemelor noastre
• Crearea şi evidenţa documentării sistemelor

Cerinţe:

• Diplomă de absolvire a unui învăţământ superior în informatică
• Flexibilitate şi eficienţă
• Mod de lucru analitic şi structurat
• Limba engleză –nivel avansat

Vă oferim şansa de a lucra într-o companie internaţională în domeniul IT cu experienţă de mai mult de 30 ani, să faceţi parte dintr-o echipă profesională şi să lucraţi cu tehnologii avansate.

Dacă v-am trezit interesul, ne bucurăm de CV-ul Dvs. la adresa de e-mail: v.grosu@hotmail.com
Tel.: +41798707875
Телефон:
+41798707875
Контактное лицо:
V. Grosu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть