Programator full stack sau back end developer cu experiență în php

Alexmedia solutions
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 2500 До 3000 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Ești un programator talentat în căutare de noi provocări și oportunități de a-ți pune în valoare abilitățile în dezvoltarea web? Vino să faci parte din echipa noastră!

Descriere post:
Locație: Remote
Tip de angajare: Full-time
Domeniu: Dezvoltare Web / Programare

Ce îți oferim:
Șansa de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, alături de o echipă de profesioniști pasionați de tehnologie.
Oportunitatea de a-ți dezvolta și îmbunătăți competențele în dezvoltarea web, lucrând la proiecte variate și interesante.
Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor aplicații web complexe și inovatoare, folosind tehnologii moderne și soluții de programare avansate.

Responsabilități:
Dezvoltarea și implementarea funcționalităților back-end pentru aplicații web, folosind limbajul PHP și framework-uri asociate (ex: Laravel, Symfony).
Colaborarea strânsă cu echipa de dezvoltare pentru a proiecta și implementa soluții eficiente și scalabile, în conformitate cu cerințele specifice ale proiectelor.
Testarea și depurarea codului pentru a asigura funcționarea corectă și performanța optimă a aplicațiilor dezvoltate.
Participarea activă la sesiuni de brainstorming și rezolvare a problemelor, oferind sugestii și contribuind la îmbunătățirea continuă a proceselor de dezvoltare.

Cerințe:
Experiență solidă în dezvoltarea web, cu accent pe programare back-end și cunoștințe avansate în limbajul PHP.
Familiaritate cu utilizarea framework-urilor PHP (cum ar fi Laravel sau Symfony) și a altor tehnologii asociate (cum ar fi MySQL, PostgreSQL etc.).
Abilități bune de analiză și rezolvare a problemelor, capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona sarcini multiple în același timp.
Atenție la detalii și orientare către calitate, cu dorința de a livra produse de înaltă performanță și fiabile.

Cum să aplici?
Trimite CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție care să evidențieze experiența ta relevantă în dezvoltarea web și cunoștințele tale în PHP la adresa de email: iacob.andrei728@gmail.com
Контактное лицо:
Andrei
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть