Programator 1C

1C Abandant-Program
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Partenerul oficial produselor 1C in Moldova, Compania «1C-Abandant Program» este in cautarea Programatorilor 1C
Condiții:
-Orele de muncă: de la 9-00 la 18-00;
-Activitatea se desfășoară în biroul companiei; in centrul sect Botanica str. Aron Pumnul 133/1 sau part time;
-Colectiv prietenos;
-Salariu motivant;
-Pachet social.
-Sustinerea Examenului 1C Professional si 1C Specialist din contul companiei

Responsabilități:
-Lucru cu platforma 1C: Enterprise 8
-Schimbarea configurației pentru baza 1C: Enterprise 8.

Cerinţe:
- studii Superioare
- cunoștințe de lucru cu platforma 1C: Enterprise 8
- înțelegerea principalelor procese de afaceri din cadrul întreprinderilor comerciale;
- abilități de dezvoltare a produselor 1C în baza caietului de sarcini;
- experiența în domeniu de cel puțin 1 an (deținerea certificatelor 1C este binevenită).
- Cunoasterea limbei romane

Reperezinta un Avantaj:
-Experiență profesională, lucru in comanii de tip 1C Franchise
-Abilități în formularea sarcinilor tehnice;
-Studii economice (bazele evidentei contabile) sunt binevenite
Телефон:
079462339, 022-846888
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть