Programator 1C

Forward International
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui programator talentat care să se alăture echipei noastre în rolul de Programator 1C.
Responsabilități:

Administrarea și mentenanța programei de evidență contabilă 1C;
Optimizarea, perfecționarea softului în dependență de necesitățile interne ale companiei;
Asigurarea suportului tehnic utilizatorilor sistemului informaţional și aplicaţiilor soft.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale;
Cunoașterea fluentă a limbii de stat, rusă;
Cunoștințe despre limbajele de programare și tehnologiile asociate cu platforma 1C;
Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica eficient cu ea;
Experiență de cel puțin un an în domeniu.

Oferim:

Salariu negociabil;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Colectiv prietenos și atmosferă plăcută la locul de muncă;

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus expediază CV-ul la adresa de e-mail hr@forward.md indicând poziţia la care aplici și noi te vom contacta. E-mail:
hr@forward.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть