Profesor(-oară) de limba rusă

Lexicon-Clasic
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 До 15000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Atribuțiile principale și sarcinile specifice:

Analizarea manualului de bază și alegerea materialelor auxiliare adecvate;
Stabilirea conținutului activităților de învățare;
Alegerea strategiilor didactice;
Adaptarea informației la posibilitățile de învățare și nivelul de pregătire a formabililor;
Valorificarea rezultatelor evaluărilor;
Asigurarea cunoașterii, înțelegerii și însușirii regulilor sociale;
Cunoașterea avansată a limbii de predare;
Experiență de lucru cu copii și adolescenți;
Receptivitate și flexibilitate la ghidare.

Condițiile de muncă

Profesorul își desfășoară activitatea în biroul situat în laboratorul didactic sau în sala de studii, în conformitate cu orarul stabilit, dotat cu calculatoare și echipamente periferice, avînd acces la telefon, internet și biblioteca didactică a instituției.
Телефон:
079568274
Контактное лицо:
Valentina Steflea
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть