Profesor de limba engleză

Online We Class
Город: За границей
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 400 До 1200 EUR
График: Неполный рабочий день
Место работы: Удаленно
Echipa Online We Class este în căutarea unui profesor(ă) de limba engleză care e gata să se dedice complet domeniului și să genereze idei și modalități inovative de predare. Un profesor pentru care educația este scopul principal se construiește având la bază entuziasmul, creativitatea și inovația. Dacă crezi că ești profesorul(a) de care avem nevoie, hai în echipa noastră.

CERINȚE:
- maturitate, punctualitate și organizare
- studii universitare obligatoriu
- cunoașterea la un nivel înalt al limbii engleze, upper-intermediate sau advanced (B2-C1)
- experiență în învățământ minimum 1-2 ani
- cunoașterea platformelor online de comunicare (Zoom, Google Meet)
- cunoșterea creării unei curicule, plan de curs, plan de lecție
- cunoștințe de bază în operarea cu calculatorul și a aplicațiilor
- cunoașterea unor metode educaționale moderne, interactive și inovatoare
- cunoașterea creării unei prezentări de lecție (Canva/Power Point)
- cunoașterea procesului de lucru într-o instituție privată e un avantaj

RESPONSABILITĂȚI:
- organizarea si dirijarea activităților de predare-învățare, folosind metode modern și inovative
- evaluarea nivelului de cunoștințe al studenților
- planificarea activităților
- întocmirea rapoartelor de activitate

OFERIM:
- pachet salarial atractiv
- program flexibil
- bonusuri și recompense pentru performanțe deosebite
- echipă prietenoasă.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe această adresă de e-mail: onlineweclass@gmail.com

Profesor(ă) de limba Engleză
Телефон:
060689505
Контактное лицо:
Victoria Midoni
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть