Vanzator consultant

AMG Jewelry
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
AMG Jewelry este un magazin de bijuterii. Dezvoltăm această nișă din 2016. Oferim clienților noștri bijuterii unicate create manual și o experiență de cumpărare unică și plăcută, bazată pe respect, profesionalism și atenție la detalii.

Responsabilități :
- consilierea și ghidarea clienților la cel mai înalt standart
- monitorizarea stocului de bijuterii
- asigurarea unei prezentări atrăgătoare a produselor în magazin
- gestionarea încasărilor și a sistemului de plată

Cerințe :
- orientare spre client, atenție la detalii
- experiența anterioara in domeniul respectiv prezintă un avantaj
- cunoasterea limbii romane, ruse si engleza la nivel de comunicare
- lucru in echipa, punctualitate, responsabilitate

Condiții de muncă :
- 5 zile pe săptămâna, 10:00 - 19:00
- un mediu plăcut și profesional, cu o echipă prietenoasă și sprijinitoare.
- oferim un salariu atractiv, cu posibilitatea de creștere în funcție de performanțe
Телефон:
078643900
Контактное лицо:
Ana-Maria
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть