PR Manager

Image Marketing
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități

Elaborarea și implementarea strategiilor de comunicare și PR, pe diferite domenii/industrii, pentru a crește vizibilitatea și reputația mai multor branduri
Dezvoltarea relațiilor cu reprezentanții mass-media, bloggeri și influenceri
Scrierea articolelor pe o gamă largă de tematici: informative, educaționale, comerciale etc. (în română și rusă)
Planificarea, organizarea și coordonarea evenimentelor pentru promovarea brandurilor
Analiza pieței, identificarea și evaluarea oportunităților și tendințelor din domeniile corespunzătoare
Colaborarea, cu departamentul de marketing, pentru integrarea strategiilor de PR în campanii de marketing mai ample

Cerințe

Studii superioare în: jurnalism, PR, comunicare, limbi, marketing
Experiență de muncă, minim 2 ani, în domeniul: PR, jurnalism, comunicare, marketing
Experiență în scriere articole/texte/copywriting
Bune cunoștințe în MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Abilități excelente de relaționare, și comunicare verbală și scrisă: în limba română, rusă, și engleză la nivel mediu
Abilități excelente de negociere și de relaționare interpersonală
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în continuă schimbare
Persoană responsabilă, activă și creativă

Cei mai buni lucrează la noi! Vino și tu!
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!
Expediază CV-ul tău la hr@imagemarketing.md indicând poziția pentru care aplicați. E-mail:
hr@imagemarketing.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть