Pr & communication manager (smm specialist)

ZIPHOUSE Fashion Innovation Hub
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutam o persoană pasionată de PR, Digital Marketing și SMM, dar și cu un interes sporit față de industria fashion!

Dacă ești un comunicator excelent, atent la detalii, creativ și cu o bună cunoaștere a tendințelor actuale, iar abilitățile tale de management sunt la fel de solide ca și aptitudinile tale de comunicare, atunci te vrem în echipa noastră!

Cine suntem? ZIPHOUSE este unicul Fashion Hub inovativ din Republica Moldova care implementează continuu proiecte pentru susținerea tinerelor talente și startup-urilor din industria ușoară.

Căutam un coleg și o persoană de încredere, alături de care să creăm lucruri inedite pentru comunitatea fashion autohtonă.

Responsabilitățile includ:
- Gestionarea conturilor de social media;
- Realizarea campaniilor de promovare pentru fiecare eveniment;
- Scrierea / editarea comunicatelor de presă și a tuturor textelor descriptive;
- Monitorizări online calitative si cantitative;
- Incheierea și gestionarea parteneriatelor media;
- Moderarea evenimentelor marca ZIPHOUSE;
- Implicarea în dezvoltarea logisticã a evenimentelor;

Ce oferă ZIPHOUSE Fashion Innovation Hub:
- Echipă tânără și sinergică;
- Oportunități de lucru cu donatori și institutii internaționale;
- Posibilităti de afirmare și dezvoltare într-o industrie dinamică;
- Salariu motivant cumulat pe baza proiectelor în derulare;
- Angajare oficialã în cadrul Universității Tehnice a Moldovei.

Expediază CV-ul tău la adresa office@ziphouse.utm.md și vino să descoperi o altfel de experiență de lucru în echipă.
Ne rezervăm dreptul de a contacta doar persoanele selectate pe baza CV-ului expediat.
Телефон:
078839070
Контактное лицо:
ZIPHOUSE
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть