Portar (bellboy)

Hotel JUMBO
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Hotel JUMBO, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de Portar (Bellboy)

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa info@hotel-jumbo.com, sau să contacteze la numarul 0(22)54-20-76.

Descrierea postului:
Sunt bineveniti studentii intrucat orarul permite de a combina studiile si serviciul.
Deservirea rapidă şi calitativă a oaspeţilor, mutare prin transportarea bagajelor, prezentarea informaţiilor şi altă asistenţă; executarea indicaţiilor diverse ale managementului hotelului.

Cerinţe:
- un exterior plăcut,decent.
- vîrsta de la 18 ani.
- cunoaşterea obligatorie a limbii române,ruse(la un nivel înalt)
- persoană responsabilă si onestă
- punctualitate.

Functiile:

- întâmpină oaspetii conform standardelor hotelului;

- asigură transportul bagajelor,conduce oaspetele în spaţiul de cazare explicându-i modul de folosire a dotărilor existente;

- asigura suportul necesar in procesul de primire si cazare a oaspeților hotelului;

- raspunde solicitarilor venite din partea recepției(chemare taxi,etc.).

Orarul de lucru: lucru în ture (24 ore) una peste trei.

Salariul : de la 2600 MDL in dependenta de numarul turelor lucrate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть