Porfesor de engleza

Город: Бельцы
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 5000 До 10000 MDL
График: Свободный график
Место работы: Удаленно
Echipa «iSpeak» este în căutare unui profesor de engleză ce e gata să se dedice complet meseriei și să genereze idei și modalități inovative de predare. Un profesor pentru care educația se construiește având la bază fascinația, entuziasmul și bucuria. Dacă crezi că ești profesorul de care avem nevoie, hai în echipa noastră.

CERINȚE:
- cunoașterea la un nivel înalt al limbii engleze, studii de specialitate (constituie un avantaj)
- experiență în învățământ minimum 6 luni (constituie avantaj: experiență în sectorul privat de educație);
- persoană deschisă spre nou, cu pasiune pentru educație, preocupată de pedagogia modernă;
- cunoștințe de bază în operarea cu calculatorul;
- cunoașterea curriculumului național și de alte metode educaționale;

RESPONSABILITĂȚI:
- organizarea si dirijarea activităților de predare-învățare, folosind metode variate;
- evaluarea nivelului de cunoștințe al elevilor;
- planificarea activităților;
- întocmirea rapoartelor de activitate;

OFERIM:
- pachet salarial atractiv, program flexibil;
- oportunitatea de a vă perfecționa neîncetat, prin training-uri de specialitate;
- bonusuri și recompense pentru performanțe deosebite;
- programe de loialitate pentru recomandarea noilor angajați;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe această adresă de e-mail: info@speak.md

profesor
profesor de engleza
Телефон:
068522520
Контактное лицо:
Vlada Carapostol
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть