PHP Developer

Novacorp games
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Citiți și înțelegeți documentația și cerințele proiectului;
- Lucrați activ cu managerul de proiect pentru noi caracteristici, optimizare și îmbunătățiri;
- Realizarea proiectelor într-un mod curat și în timp util;
- Simțul implicării prin aducerea de idei noi și propuneri de îmbunătățire;
- Pasiune pentru jocurile de mobil;
Cerințe:
- Experiență PHP dovedită (minim 2-3 ani, cu referinte)
- Baza solida în lucrul cu baze de date MySQL
- Cunoștințe bune despre Javascript;
- Fluent în română sau engleză pentru comunicarea cu alți membri ai echipei din alte țări;
- Opțional - experiență de lucru cu platforma WordPress, dezvoltare plugin / template;
- Identificarea și corectarea erorilor;
- Jucător în echipă, creativ, motivat, comunicativ și bine organizat;
Ce obții:
- Salariu competitiv în funcție de nivelul de experiență și cunoștințe;
- Un proiect pe termen lung, cu posibilitati de dezvoltare personală;
- Un mediu de lucru placut, parte dintr-o echipa de tineri;
- Flexibilitate de lucru cu posibilitate de lucru la distanță pe perioade limitate;
Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV pe adresa de email office@novacorp.games

Responsibilities:
- Read and understand project documentation and requirements;
- Actively work with project manager for new features, optimization and improvements;
- Deliver projects in a clean and timely manner;
- Sense of involvement by bringing new ideas and improvement proposals forward;
Requirements:
- Proven PHP experience (minimum 2-3 years with references)
- Solid background in working with MySQL database
- Good knowledge of Javascript;
- Fluent in Romanian or English for communicating with other team members from other countries;
- Optional - experience working with WordPress platform, plugin / theme development;
- Identifying and solving bugs;
- Team player, creative, motivated, communicative and well organized;
What you get:
- Competitive salary according to your level of experience and knowledge;
- A long-term project with great personal development;
- A very nice work environment with young people;
- Work flexibility with possibility of limited remote work;
Those interested can send their Resume at email address office@novacorp.games
Контактное лицо:
office@novacorp.games
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть