Personal assistant / project manager part-time

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Suntem o companie nou fondata de outsourcing de servicii de virtual & executive assistant pentru tarile vorbitoare de limba germana si avem pozitia libera de:

Personal Assistant / Project Manager part-time, 20h pe săptămâna, cu posibilitate de fulltime pe viitor.

Posibil lucru partial online.
La început de la birou (centru Chisinau) pentru a înțelege și învata procesele, prioritățile și a face cunoștința cu managerul, pe parcurs se poate stabili partial online, partial offline.

Cerințe:
- limba romana și engleza (C1)
- persoana foarte responsabila, de încredere
- are un computer care funcționează bine (iOS ar fi perfect, dar nu necesar)
- social media savvy
- versată digital, online tools, Gdrive, online Calendar, MS Office, Trello/Asana, Slack, Zoom, Google Meets, etc.
- gândire flexibila, accepta feedback, vrea sa învețe
- abilitați de research foarte bune (dacă nu găsește ceva din prima, e motivat/a sa caute pana găsește)
- problem solver
- proactiva (vine singura cu propuneri, vrea sa imbunătățească lucrul și relația)
- caută ceva pe termen lung
- experienta similara de lucru

Responsabilitati:
- calendar management
- persoana de contact pentru diferite intrebari a managerului
- research in romana si engleza
- efectuarea callurilor pentru manager
- imbunatatirea proceselor de lucru
- venirea cu feedback constructiv
- ajutor in implementarea proiectelor existente si implicarea in proiecte noi
- visiune spre crestere

Beneficii:
- salariu atractiv si punctual
- asistarea si invatarea procesului de dezvoltare a unei afaceri de la inceput
- preluarea responsabilității și deciziilor independent pe proiecte
- participarea la cursuri de instruire si dezvoltare
- posibilitatea de a invata lucrul cu clientii straini
- posibilitatea de a avansa in cariera pana la administrator de afacere
- pe viitor cursuri de limba germana

Rog în aplicarea de job sa indicați răspunsul la următoarele întrebări:
1. De ce crezi ca tu ești persoana potrivită pentru aceasta poziție?
2. Care este rolul unui personal assistant?
3. Care este nivelul de limba engleză?
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть