Pedagog cameră copii

Fitness Forma
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 4000 До 8000 MDL
График: Неполный рабочий день
Responsabilitățile postului:

organizarea activităților educativ-recreative pentru copii;
efectuarea activităților de grup;
organizarea evenimentelor dedicate copiilor;
promovarea serviciilor suplimentare oferite de club;
completarea documentelor de evidență.

Cerințe:

studii superioare finalizate/nefinalizate (pedagogice, sportive, coregrafice, medicale);
cunoașterea particularităților psihofiziologice de dezvoltare a copiilor;
experiență în lucrul cu copiii
abilități de lucru cu copiii;
deținerea unor calificări sportive și pedagogice confirmate prin certificate respective;
atitudine pro-activă;
sociabilitate;
responsabilitate, punctualitate;
cunoașterea limbii de stat (cunoașterea limbilor străine ar fi binevenită).

Garantăm:

instruire în cadrul companiei, oportunități de carieră;
program de lucru în ture;
salariu motivant;
oportunități de dezvoltare profesională, un colectiv tînăr și ambițios, posibilitatea de a activa în mediul orientat spre promovarea unui stil de viață sănătos;
șansa de a face antrenamente în unul din cele mai bune cluburi fitness din capitală.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: darakuzmina054@gmail.com.
Sau sunati la numarul 069444450.
darakuzmina054@gmail.com
Telefon: 069444450
Телефон:
069444450
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть