Patisier

Buono Caffe
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Obiectivul funcției – Prepararea produselor de patiserie conform rețetelor.
Responsabilități:

Respectarea rețetelor și a proceselor tehnologice de preparare a produselor;
Menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe:

Studii și experiență în domeniu - constituie un avantaj;
Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
Pasionată de bucătarie, plină de creativitate și pregătită pentru noi provocări;
Energică, harnică și pozitivă;
Cunoașterea limbilor: română și rusă.

Oferim:

Posibilitatea de a munci în ture într-o echipă dinamică;
Salariu atractiv și motivat.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa: Republica Moldova, mun. Chișinău, str. Padurii 18.
Telefon de contact: 069916111; 062018880 Telefon: 069916111 / 062018880
Телефон:
069916111, 062018880
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть