Operator

GT DISPATCH & H-RESOURCES
Город: Хынчешты
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 1000 До 2000 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania GT DISPATCH & H-RESOURCES este în căutare de Operatori.

Cum știi dacă ți se potrivește rolul de operator?

Dacă ești pasionat de domeniul logistic;
Ai abilitatea de a planifica și programa rutele;
Capacitatea de a desfășura zilnic convorbiri telefonice cu clienții și șoferii cu scopul de a optimiza rutele de transport;
Atent la detalii, responsabil, bine organizat și în același timp de a avea abilitatea de ați păstra calmul în situații tensionate.

Cerințe:
Abilități excelente de comunicare în limba engleză, atât verbal, cât și în scris;
Dorința de a învăța și de a te dezvolta în domeniul logistic;
Utilizarea sistemelor și programelor informatice de bază, precum Microsoft Excel și Google Drive, pentru monitorizarea șoferilor și a atribuirilor lor;
Abilități excepționale de organizare și multitasking.

Responsabilități:
Primirea comenzilor pentru camioanele aflate in UE;
Desfășurarea zilnică a convorbirilor telefonice cu clienții și șoferii;
Planificarea și programarea rutelor;
Luarea deciziilor rentabile pentru optimizarea logisticii și maximizarea profiturilor;
Comunicare eficientă cu șoferii și gestionarea situațiilor de urgență.
La rândul nostru îți vom oferi:

Pachet salarial competitiv (între 1000 și 2000 EUR net) transferat pe card;
Oportunitatea de a crește și de a te dezvolta profesional;
Un mediu de lucru stimulant și susținător!
Dacă te-am intrigat și vrei să faci parte din echipa noastră, expediază-ne un CV la adresa pe e-mail info@gt-dispatch-hr.com.
Телефон:
079206624
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть