Operator statie de alimentare cu combustibil

Bemol
Город: Ниспорены
Образование: Среднее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil
BEMOL în Republica Moldova, angajează persoane pentru funcţia de

OPERATOR STAŢIE DE ALIMENTARE CU COMBUSTIBIL

Descrierea postului: Alimentarea autovehiculelor cu combustibil.

Cerinţe candidat:
- studii gimnaziale sau medii de cultură generală;
- persoană disciplinată, cu grad înalt de responsabilitate, comunicabilă, cu capacităţi de soluţionare conflicte, atitudine pozitivă şi orientare către client;
- vîrsta 20 - 40 ani;
- posedarea limbilor română şi rusă;
- experienţă de muncă în domeniul vînzărilor şi deservirii clienţilor va constitui avantaj.

Munca este organizată în schimburi (cca.15 schimburi/lună); salariu competitiv şi pachet social complet.

Locul de muncă: staţii de alimentare cu combustibil în mun.Chişinău.

Persoanele interesate ne pot contacta la următoarele numere de telefon:
tel.: 069 00 35 77
e-mail: hr@bemol.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть