Operator moară

Golden Piglet SRL
Город: Новые Анены
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Durata contractului: nedeterminată.
Loc de muncă: satul Roscani, raionul Anenii Noi.
Responsabilităţile funcției:

Pregătirea furajului necesar pentru tot efectivul de animale la moara electrică.
Macină cantitățile de combifuraj conform graficului aprobat.
Recepționează materia primă și materialele necesare macinării.
Controlează condițiile tehnice ale morii și se asigură că acestea corespund cerințelor tehnice.
Efectuează revizia tehnică zilnică.
Se asigură ca la moară sa fie în stoc permanent componentele necesare conform rețetelor.
Se asigură că dispune de toate instrumentele necesare pentru efectuarea lucrărilor zilnice și/sau săptămînale.
Păstrează ordinea în zona morii și pe perimetrul acesteia.
Respectă regimul de productivitate a morii.
Pregatește, zilnic, înaintea finisării programului de lucru, cele necesare pentru urmatoarea zi de lucru.
Participă la inventarierea lunară a premixului.

Cerințe obligatorii:

Respectarea normelor sanitar-veterinare și a Regulilor de biosecuritate ale companiei.
Respectarea obligatorie a normelor și standardelor din domeniu, inclusiv a securității și sănătății în muncă.
Studii tehnice obligatoriu.
Respectarea termenelor de realizare a sarcinilor de serviciu.
Respectarea indicațiilor superiorului ierarhic.
Respectarea confidențialității privind informațiile obținute în procesul de lucru.

PENTRU DETALII VĂ PUTEȚI ADRESA LA NUMĂRUL 068095369, 068992205 SAU LA ADRESA ELECTRONICĂ: hr@pukoven.md.
E-mail: hr@pukoven.md
Telefon: 068095369, 068992205
Телефон:
068095369, 068992205
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть