Operator-manager

VITAFOR
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
CERINTE:

Studii medii / superioare;
Experienta intr-o pozitie similara (facturare, gestiune, logistica);
Cunoștințe de utilizare PC (Excel, Word,1C);
Atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare;
Persoana dinamica, organizata, eficienta;
Spirit de responsabilitate.

Descrierea postului de operator-manager:

Emiterea computerizata a facturilor si avizelor de expediere;
Desfasoara operatiuni de introducere de date in programul de facturare referitoare la datele de identificare a clientului;
Preda facturile la depozit pentru onorarea comenzilor.

Compania oferă:

Salariu motivant;
Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
Program de munca: Luni-Vineri (4zile de la 12.00-20.00:/1 zi 8.00-17.00);Sâmbătă, Duminica -zile libere;
Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră.
Noi ne aflăm pe str. Valea Bîcului 5/3.
Rugăm să expediați CV cu foto (cu indicare obligatorie a postului) la adresa: hr@vitafor.md. Telefon: 060133288, Olga.
Candidații selectați vor fi contactați (pentru interviu) E-mail: hr@vitafor.md
Telefon: 060133288
Телефон:
060133288
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть