Operator/ logist

Moose Freight INC
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 1000 USD
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem o companie dinamica si in crestere rapida. Cautam operator/ logist gata să se alăture echipei noastre.

Pozitia necesita abilitati de multi-tasking si responsabilitati precum:
- intocmirea documentelor de angajare si a contractelor de colaborare;
- monitorizarea și actualizarea bazelor de date cu informații despre clienți, angajați si echipament;
- asigurarea unui flux de comunicare eficient între diferitele sedii ale companiei.

Cerinte:
- cunoștințe solide de operare pe calculator și utilizarea pachetului Microsoft Office (in special Excel);
- capacitati de organizare, de multi-tasking și de gestionare a timpului intr-un mod util;
- adaptabilitate și rezistență în situații cu termene limită intr-un mod profesionist si productiv;
- abilități de comunicare și relaționare interpersonale;
- atenție la detalii și capacitatea de a lucra în situații de urgență;
- limba romana, rusa si engleza la nivel avansat (B1-B2);
- experienta intr-un domeniu similar prezinta un avantaj, dar nu este considerata un factor obligatoriu.

Oferim:
- salariu motivant de $1000 cu posibilitatea de crestere in functie de abilitatile demostrate, precum si bonusuri;
- lucrul de acasa, in comfortul propriu;
- program de lucru full-time, de luni până vineri, de la 15:00 la 00:00;
- posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
- echipa tanara si prietenoasa, dedicata, care te va sustine la fiecare pas.

Daca sunteti gata sa va incepeti drumul catre succes alaturi te noi, va asteptam CV-ul la office@moosefreight.com . Vom examina toate aplicațiile primite și vom contacta candidații selectați pentru interviuri, in timp util.
Контактное лицо:
Inga Lascu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть