Operator linie vopsit

Vitra SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Pregătirea articolelor din fier/aluminiu pentru procesul de vopsire.
Operațiuni de șlefuire, agățare pe conveior, ambalare și încărcare/descărcare a articolelor.
Verificarea calității suprafețelor înainte și după procesul de vopsire.
Asigurarea respectării normelor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul prelucrării și pregătirii materialelor pentru vopsire.
Cunoștințe de bază în utilizarea echipamentelor de șlefuire și manipulare a materialelor.
Abilități de lucru eficient pe o linie de producție.
Atitudine responsabilă și atenție la detalii.
Capacitatea de a respecta termenele limită și de a colabora cu echipa.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă.
Beneficii suplimentare, bonusuri de performanță, inclusiv bon de masă.
hr@vitra.md
079606070
Телефон:
079606070
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть