Operator la utilajul de laminare aluat

SC "Panilino" SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute (Întinderea aluatului);
- Îşi menţine locul de muncă în ordine.

Cerinte:
- Cunoasterea operatiunilor la masini de laminare prezinta un avantaj;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie prezinta un avantaj;
- Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;
- Responsabilitate, disciplină, sirguinta, creativitate, viteză de lucru.

Oferim:
• Salariu competitiv, plătit la timp, și beneficii extrasalariale;
• Regim de lucru în ture, 2/2;
• Prînz asigurat de către companie;
• Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
• Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

Persoanelei interesate rugăm să ne contacteze la numărul de telefon 076700148 sau să ne expedieze CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail:hr@panilino.md, sau sa ne viziteze pe adresa: m. Chișinău, str. Uzinelor 17/2.
Телефон:
076700148
Контактное лицо:
Silvia
Сайт:
www.panilino.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть