Operator introducere, validare și prelucrare date (or. Rezina)

Jardi Market
Город: Резина
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 11000 MDL
График: Полный рабочий день
Cerinţe:

Studii superioare (contabilitate, economie) reprezintă un avantaj;
Experienţă în domeniu nu mai puţin de 6 luni;
Cunoaşterea programului de evidenţă a contabilităţii 1C;
Cunoaşterea limbii române și ruse la nivel avansat;
Capacitate de concentrare cu maximă atenție la detalii.

Responsabilităţi:

Întocmirea, înregistrarea si eliberarea facturilor în 1C;
Analiza şi controlul facturilor fiscale;
Respectarea procedurilor interne ale companiei;
Formarea şi verificarea preţurilor.

Noi oferim:

Salariu decent şi achitat la timp într-o companie stabilă şi în proces de dezvoltare;
Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și dinamic;
Pachet social deplin.

Te așteptăm în echipa noastră!
Vă rugăm să expediaţi CV-urile pe e-mail: hr.jardi@mail.ru (menționînd funcția pentru care optați). E-mail: hr.jardi@mail.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть