Operator în Сall Сentru

Pandashop.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 16000 MDL
График: Полный рабочий день
Ne mărim echipa și avem nevoie de Operator în Сall Сentru.
Oferim:

Un job interesant și dinamic într-un magazin online bine-cunoscut
Un birou confortabil și posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tînără și unită
Ungajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral
Salariu motivant și plătit fără întîrzieri

Cerințe:

Fluență în limbile de stat și rusă
Exprimare corectă orală și scrisă
Cunoștințe avansate de operare PC
Capacitatea de a lua rapid decizii
Orientare către formare și dezvoltare profesională permanentă

Responsabilități:

Lucrul cu clienții fierbinți ai magazinului;
Prelucrarea comenzilor în sistemul CRM (te vom învăța cum se face);
Înregistrarea comenzilor și realizarea vînzărilor
Oferirea consultațiilor clienților

Suntem o echipă tînără și unită din care poți face parte și tu!
Expediază CV-ul cu indicarea postului la care candidați pe adresa electronică: hr@pandashop.md.
Pentru a ne cunoaște mai bine accesează: https://www.pandashop.md/ E-mail: hr@pandashop.md
Телефон:
+37379161290
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть