Operator de vânzări limba italiana

Keys Pro Contact
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 720 До 1500 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Готовы трудоустроить беженцев
RESPONSABILITĂȚI:
Oferirea suportului și consultației necesare clientului despre produs;
Fixarea rezultatelor convorbirilor în sistem;
Analiza informației oferite de superiori despre produsele noastre și utilizarea ei.

CE AȘTEPTĂM DE LA CANDIDAȚII NOȘRI:
Cunoaşterea excelentă a limbii italiene (scris și vorbit);
Abilități de negociere și promovare a produsului;
Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate.

Salariu fix (ora) +bonus garantat,1200 pin 1500 pe luna (cu bonus).

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa electronică: jacobrds36@gmail.com , cu specificarea poziției dorite.
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviului de selecție.
Dacă apar ceva întrebări, nu ezitați să ne contactați la numarul .
067547770
Телефон:
067547770
Контактное лицо:
Maxim
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть