Operator de prelucrare si introducere a datelor

Profmet Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania PROFMET caută un Operator de prelucrare si introducere a datelor.
Dacă sunteți organizat, precis și vă place să lucrați cu date financiare și statistice, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru a vă dezvolta cariera într-un mediu dinamic și stimulant.

Compania oferă:

Pachet salarial competitiv și beneficii;
Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
Tichet de masă;
Transport până la /de la locul de muncă.

Responsabilități:

Prelucrarea și introducerea datelor în sistemul electronic (soft 1C).
Menținerea unei baze de date;
Lucrul cu nomenclatura produselor, completarea fișelor de produse cu informațiile necesare;
Lansarea în vânzare a noilor poziţii/produse;
Analiza stock-ului de marfă în depozit, întocmirea comenzilor, intocmirea de rapoarte privind indicatorii de achiziții;
Comunicarea și negocierea cu furnizorii;
Colaborarea cu departamentele aferente.

Cerințe față de candidat

Cunoașterea obligatorie a limbilor română şi rusă, engleza va constitui un avantaj;
Bune cunoștințe de operare a PC: Excel, Word, 1C va constitui un avantaj;
Experiență de a opera în baza de date va constitui un avantaj;
Spirit de analiză și control, atenție la detalii, capacitatea de a prioritiza taskurile.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Телефон:
078000075, 079947888
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть