Operator-casier (13000-14000 lei)

Volta
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 13000 До 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilități generale:

Procesarea, emiterea și controlul facturilor;
Efectuarea operațiunilor de casă;
Păstrarea competentă şi veridică a evidenţei contabile;
Deservirea clienților persoane fizice și juridice.
Lucrul cu aparatul de casa, incasarea banilor.

Cerințe:

Buna utilizare a MS Office, Excel, 1C (de preferință);
Experiență în domeniul casierie si contabilitate de la 1 an.

De ce să te alături companiei VOLTA?

Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern.
Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social.
Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare.
Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă.
Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la:
E-MAIL: hr@volta.md
INFORMAŢII: 079 996 399
VĂ DORIM O CARIERĂ DE SUCCES! E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md
Телефон:
079996399
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть