Operator call-centru limba spaniola

NovaData
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 9000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități:
- Să realizeze sondaje cu diferite persoane prin intermediul telefonului
- Să înregistreze informația primită  în baza de date
- Să manifeste atitudine profesională și pozitivă la telefon

Cerințe:
- Nivel avansat de vorbire a limbei spaniole
- Cunoștințe generale PC
- Persoană energică și orientată spre rezultat
- Nu se cere experiență în domeniu, compania acordă training-ul necesar

Beneficii:
- Program de lucru full-time (9:00-18:00), Luni-Vineri
- Nivel salarial fix + bonusuri în funcție de performanță
- Trainiguri
-Pauze de ceai, cafea

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail:  hr.novateam@gmail.com
Telefon: 079667172
Контактное лицо:
Eugenia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть