Operator call-centru/agent telesales

ICALLSERVICE
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
RESPONSABILITATI:
Ce vei face?
- Vanzări prin telefon si campanii de promovare catre o baza de date deja existenta;
- Vei completa atmosfera plăcuta a unui loc de muncă nou!

Dacă ceea ce cauţi este:
- O muncă interesantă cu un orar de lucru accesibil,
- Un salariu bun, plătit mereu la timp,
- Lucrul cu o echipă dintr-un call center aflat in continuă dezvoltare, cu sanse reale de avansare in functie de performante, atunci acesta este un job pentru tine!

Se ofera training la locul de munca si posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung.
CERINTE :
- Sa ai cel putin diploma de Bacalaureat,
- Sa fii motivat, responsabil si hotarat sa te dezvolti permanent,
- Spontan, sociabil, deschis, un bun ascultator,
- Dornic de comunicare, de contactarea clientilor prin intermediul telefonului,
- Experienta in vanzari poate reprezenta un avantaj (pentru tine), dar nu este obligatorie.
-Cunoasterea limbii romane si ruse.
BENEFICII :
Pentru munca ta, noi iti oferim:
- Salariu fix, competitiv;
- Contract individual de munca declarat;
- O calificare profesionala recunoscuta si foarte cautata;
- Program flexibil;
- Traininguri specializate;
- O atmosfera si un mediu foarte plăcut de lucru;
- O locaţie foarte bună.
Телефон:
060184847, 022-022200
Контактное лицо:
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть