Operator call center

B&B CREDIT
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 40000 MDL
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania B&B CREDIT - este în căutarea unui Manager vânzări - Operator Call Center.

Ce oferim:
- remunerare competitivă conform cartelei motivaționale achităm sume bune pentru fiecare client atras;
- program de lucru full time sau part time;
- birou confortabil în centrul or. Chișinău;
- instruire și mentoring la fiecare etapă de lucru;
- posibilitatea de dezvoltare în antreprenoriat.

Cerințe:
- Pe primul loc este abilitatea înaltă de comunicare (vorbire fluentă în limba română și rusă)
- Experiența anterioară în vânzări (apeluri reci, manageri vânzări, operatori call centru, etc.)
- Capacitate de a însuși rapid informații noi;
- Responsabilitate și capacitate de autoorganizare;
- Exprimare corectă;
- Cunoştinţe de operare cu baze de date (MC Office)
- Dorință și motivație de a câștiga bani prin depunerea efortului și îndeplinirea obiectivelor stabilite.

Responsabilități :
- Primirea și efectuarea apelurilor - apeluri fierbinți și reci;
- Oferirea de consultații privind serviciile companiei;
- Lucru cu baze de date;
- Recepționarea și răspunderea la mesaje, prelucrarea și transmiterea informației către persoana responsabilă;
- Publicarea materialelor publicitare pe pagini web ale companiei.
Телефон:
060066331
Контактное лицо:
Andrian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть