Operator Call Center - Lucru de la Distanță

Yolo.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Ești în căutarea unei oportunități care să-ți ofere flexibilitate și să te încurajeze să atingi performanțe maxime? Atunci vrem să te cunoaștem!
Despre Noi:
Suntem o companie în plină expansiune, cu o echipă dinamică și o cultură orientată spre excelență în serviciile clienților. Ne angajăm să oferim cel mai bun suport clienților noștri și suntem în căutarea celor mai talentați operatori call center pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități:

Gestionarea eficientă a apelurilor, mesajelor
Identificarea și soluționarea rapidă a problemelor și a nevoilor clienților

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
Capacitatea de a lucra eficient de la distanță și de a gestiona sarcini multiple
Orientare către rezultate și dorința de a depăși așteptările clienților

Beneficii:

Lucru de la distanță, oferind flexibilitate și libertate
Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanțe
Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei
Mediu de lucru dinamic și susținător

Trimite CV-ul tău sau sună la numărul: 069588686 și alătură-te echipei noastre! Telefon: 069588686
Телефон:
069588686
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть