Operator call center in limba romana

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Cautam persoane energice, entuziaste, perseverente si dornice de stabilitate la locul de munca, pentru pozitia de "Operator call center in limba romana" pentru un NOU PROIECT .
Oferim un loc de munca stabil, cu contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu fix si bonusuri, un mediu de lucru placut si organizat cu toate instrumentele necesare pentru a face performanta. Oferim si posibilitatea, pentru cei fara experienta in domeniu, de a invata totul despre acest proiect in cadrul cursului initial de pregatire.

Cerinte:
- cunostinte medii de calculator;
- experienta anterioara in domeniul Call Center sau in activitati similare constituie un avantaj;
- abilitati excelente de comunicare in limba romana – vocabular bogat, comunicare eficienta;
- abilitatea de a acumula informatii din scurt timp;
- atitudine pozitiva si placerea de a comunica cu actualii clienti la telefon;
- abilitati de lucru in echipa si de buna relationare cu colegii si clientii;
- persoane ambitioase, competitive, muncitoare.
- nu este obligatoriu dar de dorit sa fie cunoscator/cunoscătoare si de limba rusa

Descrierea jobului:
- Activitatea operatorilor presupune preluarea de apeluri/mesaje si acordarea de asistenta clientilor si oferirea de informatii relevante si corecte.
- Activitatea in birou 09:00 -16:00
- Tura de seara 16:00 - 22:00
- Salariu 6000-6500 Lei

Beneficii:
- training si formare continua la locul de munca;
- mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
- program de lucru pe chimburi;
- posibilitatea de a avansa si a se dezvolta in cariera;
- contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
- pachet salarial compus din: salariu fix cu posibilitate de crestere;

Persoamele cointeresate rugam se expedieze un CV la adresa de e-mail, dupa care veti fi contactat de reprezentantul companiei.
Телефон:
060225501
Контактное лицо:
Анна
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть