Office manager

Target Group Worldwide
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
RESPONSABILITATI
• Mentinerea oficiului la un nivel inalt
• Inregistrarea, scanarea, repartizarea documentelor si a postei etc.
• Ducerea evidentei lucrarilor petrecute in oficiu
• Primirea si redirectionarea apelurilor
• Comunicarea eficienta cu furnizorii in privinta serviciilor prestate
• Pregatirea salii pentru sedinta
• Intilnirea clientilor

CANDIDATUL POTRIVIT:
- studii superioare
- experienta in domeniu-pina la 2 ani
- dorinta si capacitate de a lucra o perioada indelungata
- abilitati de comunicare cu colegii si clientii
- perseverenta si motivare interioara
- capacitate de a lucra productiv
- abilitati de prezentare si vorbire in public
- punctualitate si etica personala
- cunoasterea limbii romane, ruse, engleze la nivel inalt
- cunoasterea calculatorului: MS office, internet, Excel

OFERIM:
- Pachet salarial competitiv
- Oportunitatea de a creste profesional si de a cunoaste persoane noi
- Mediu de lucru placut, echipa tinara si ambitioasa
- Conditii de lucru foarte bune

DESCRIEREA COMPANIEI:
Suntem o echipa caracterizata prin spirit creativ, perseverenta, ambitie si dedicatie.

Ne diferentiem prin modul si capacitatea noastra de transpunere in plan creativ a ideelor.
Lucram dupa principii si tehnici de succes, dezvoltam idei si implementam proiecte care aduc un plus de valoare clientilor nostri.
Investim permanent în oameni.

CV-ul cu poza expediati pe adresa de E-mail: office@targetgroupww.com

Pagina web: www.targetgroupww.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть