Office-manager

GOLBAN TRADE SRL
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Pentru pozitia de Office Manager cautam persoana placuta, cu bune abilitati de comunicare, punctuala, responsabila si serioasa, cu intentia de a activa in cadrul Companiei de lunga durata.

Cerințe:
- Bune cunoștințe de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, E-mail, Fax )

Responsabilitățile postului:
- Tine evidenta corespondentei, asigurind transmiterea, recepționarea dupa destinatie a documentelor
primite-transmise prin poștă, fax, poștă electronică;
- Indeplinieste sarcini stabilite de Conducător(in limitele competentilor profesionale si obligatiunilor functiei).

Conditii de munca:
- Program de lucru fuil-time (8:00-17:30);
- Salariul stabil si atractiv;
- Lucru in oficiu confortabil;
Телефон:
060933376
Контактное лицо:
Daniela
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть