Office manager

Editura Litera
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Post vacant Office manager Editura Litera
Cerinţe faţă de candidaţi: Cunoștințe avansate PC (MS Office);Studii superioare; Cunoașterea limbii române; Capacitate de învățare, abilități de organizare; Seriozitate, responsabilitate, competențe interpersonale excelente; Cunoașterea tehnicii de birou (fax, copiator, scanner, imprimantă); Experiența într-un post similar este binevenită.
Responsabilităţi: Recepționarea, notarea și redirecționarea apelurilor telefonice, Lucrul cu clienți - prelucrarea comenzilor,Elaborarea și redactarea documentelor în situații solicitate, Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise, Expediere de scrisori, Îndeplinirea altor însărcinări stabilite de conducere. Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa electronica v.vidrascu@litera.md
Se oferă: Condiții bune de lucru, colectiv cu atmosferă prietenoasă, orar de muncă de la 9-18, pauza 13-14, zile de lucru luni-vineri
Контактное лицо:
Veronica
Сайт:
www.litera.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть