Office - manager vinzari

Hidrotermconstruct SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 7000 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea postului/Responsabilități:

- Identifică corect şi găseşte cele mai bune soluţii pentru client, oferă răspunsuri profesioniste;
- Recepționarea apelurilor telefonice în vederea oferirii consultațiilor relevante atragerii a noi clienți;
- Colectarea și înregistrarea solicitărilor parvenite de la clienți;

Cerințe față de candidat:

- Studii: medii speciale, studiile superioare vor constitui avantaj;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Abilități de comunicare eficientă și orientare către client;
- Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
- Abilități de interacțiune politicoasă cu clientela/potențialii clienți a companiei;
- Responsabilitate, inițiativa, AMABILITATE, POLITEȚE.

Oferta:

- Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
- Regim de muncă fix;
- Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Feredeului 4, Sectorul Riscani (in apropierea podului de pe str. Izmail;
- Instruiri de specialitate GRATUITE;
- Posibilități reale de avansare profesională;
- Pachet social complet.

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: info.htc.md@gmail.com (indicând obligatoriu postul la care candidați) și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 060799866.
Телефон:
060799866
Контактное лицо:
Ruslan
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть